Kes ma olen

Minust rohkem

Kaidi Peets 22.21.06

Olen Kaidi Peets – juhtide ja meeskondade coach, superviisor, mänguline unistaja ja eksperimenteerija

Kui igast inimestevahelisest kontaktist jäävad maha õnnelikumad inimesed, kui iga kontakti järel tunneme, et oleme sellest kokkupuutest kasvanud ja uut jõudu saanud, saab maailm igas hetkes paremaks ja õnnelikumaks. Püüan arendada seda hoiakut endas ning innustada oma koolitustel, coachingus ja supervisiooonis osalevaid juhte ja spetsialiste arendama seda ka endas.

 

Õppimine on lahutamatu osa minu elust

  • rahvusvaheliselt sertifitseeritid superviisor, coach (2006-2009, Saksamaa);
  • lahenduskeskne lühiteraapia;
  • Systemic Coaching and Constellations Essentials and Fundamentals programm (Inglismaa);
  • Harvardi Ülikooli muudatuste juhtimise programm Immunity to Change;
  • positiivse psühholoogia programmid ‘Positive Psychology: Resilience Skills’ ja ‘Martin E. P. Seligman’s Visionary Science’ (University of Pennsylvania);
  • sertifitseeritud Denison Organizational Culture Survey konsultant (Sveits);
  • Certified Leadership Assessment Professional GLA360.

Minu käekirja on mõjutanud ka teised erinevad mindfulnessAppreciative Inquiry, protsessitöö, narratiivse ja süsteemse lähenemise alased koolitused.

Lisaks olen Tallinna Tehnikaülikoolis täiendanud end ärikorralduse ja turunduse alal ning õppinud Tartu Ülikoolis sotsioloogiat.

Koolitaja kogemus

Täiskasvanute koolitamise kogemus on mul aastast 1999.

Olen International Supervision and Coaching Institute’i asutajaliige ja 2,5-aastase superviisorite-coachide väljaõppe programmi põhiõppejõud.

Koolitajana inspireerivad mind täna koolitused sellistel teemadel nagu coachinguoskused juhtidele, mentorite arendamine, meeskonna kaasamine ja koostöö, tagasiside andmine, keerulised vestlused, väärtustav enesekehtestamine, klienditeeninduse arendamine, kovisiooni meetodi rakendamine ja enesejuhtimine.

Loe klientide kogemusi ja tagasisidet siit.

Coachi ja superviisori kogemus

Minu kokkupuude coachingu ja ja superviisiooniga sai alguse 2006.a., mil asusin õppima coachi-superviisori 3-aastases väljaõppeprogrammis.

Tänaseks olen professionaalse coachina partneriks olnud erineva valdkonna ja tasandi juhtidele (nõukogu liikmed, tegevjuhid, personali-, turundus- ja müügijuhid jne) sellistest valdkondadest nagu kütusemüük, IT, toidukaupade jaemüük, avalik sektor, kinnisvaraarendus, teedeehitus, finantsteenused, tootmine jne. Teemad, mis on individuaalcoachingus fookuses olnud on erinevad ning selle kohta saab veidi lähemalt lugeda siit.

Meeskonnacoachingut olen aastatepikkuse praktika jooksul läbi viinud nii Eesti kui rahvusvahelistes meeskondades. Töötan eesti ja inglise keeles, saan aru ja tagasihoidlikult räägin ka vene ja soome keelt, natuke ka saksa keelt.

Individuaalset ja grupisupervisiooni olen viinud läbi professionaalsetele coachidele, psühholoogidele, haridustöötajatele, karjäärinõustajatele, superviisoriks-coachiks õppivatele tudengitele ja paljudele teistele professionaalidele, kes soovivad oma klienditöö üle reflekteerida ning uusi perspektiive ja võimalusi leida.

Loe klientide kogemusi ja tagasisidet siit.

Mentori kogemus

Oma ettevõtlusalast kogemust jagan mentorina alates 2008. aastast EASi ärimentorprogrammis. Olen olnud mentoriks ka Ajujahis osalevatele tiimidele. Lisaks koolitan nii mentoreid kui menteesid.

Avalehele saad siit.

Elukogemus

Meil on abikaasaga kaks last – poeg ja tütar. Lapsed on meie suurim kingitus ja parimad õpetajad. Muuhulgas olen neilt õppinud, kuidas iga oma sõna ja teoga koon teatud mustreid nii enda kui teiste eluvaipa.

Olen kooliajast saadik mänginud mõttega õppida arhitektiks. Projekteerimist õppisin arhitektuuri eriklassis ning hiljem sõbrast professionaali käe all, omandades selleks vajalikud teadmised ja oskused. Olen projekteerinud kolm eramut – loovprotsess, mis pakkus palju võimalusi õppida tundma erinevaid materjale, konstruktsioone ning lahendada suuri ja väikseid väljakutseid.

Teine pisik, mis on minus lapsest saadik elanud, on muusika. Olen muusikakoolis õppinud akordionivirtuoosi Henn Rebase käe all ning mitmel korral kogenud laulupidudel laulukaare all laulmise ülendavat tunnet.

Praegu võtan hääleseade tunde ning mängin tennist. Nii mu lauluõpetaja kui tennistreenerid on oma ala professionaalid, kes pakuvad suurepärase võimaluse kogeda, kuidas toimub õppimine, uue oskuse treenimine ja mõtteviisi muutus. Läbi laulmise ja tennise arenen ise paralleelselt coachi ja koolitajana.