Kes ma olen

Minust rohkem

Kaidi Peets 22.21.06

Olen Kaidi Peets, superviisor, coach ja koolitaja. Allpool saad lugeda minu kohta lähemalt – mu tööalastest kogemustest ja asjadest, mis mind täna elus kõige enam köidavad.

Kui igast inimestevahelisest kontaktist jäävad maha õnnelikumad inimesed, kui iga kontakti järel tunneme, et oleme sellest kokkupuutest kasvanud ja uut jõudu saanud, saab maailm igas hetkes paremaks ja õnnelikumaks. Püüan arendada seda hoiakut endas ning innustada oma koolitustel, coachingus ja supervisiooonis osalevaid juhte ja spetsialiste arendama seda ka endas.

Koolitaja kogemus

Täiskasvanute koolitamise kogemus on mul aastast 1999.

Olen International Supervision and Coaching Institute’i asutajaliige ja 2,5-aastase superviisorite-coachide väljaõppe programmi põhiõppejõud.

Koolitajana inspireerivad mind täna koolitused sellistel teemadel nagu coachinguoskused juhtidele, mentorite arendamine, meeskonna kaasamine ja koostöö, tagasiside andmine, keerulised vestlused, väärtustav enesekehtestamine, klienditeeninduse arendamine, kovisiooni meetodi rakendamine, enesejuhtimine, ajajuhtimine.

Olen töötanud õppejõuna Tallinna Pedagoogikaülikoolis. Enne täiskasvanute koolitamist töötasin gümnaasiumis inglise keele õpetajana.

Loe klientide kogemusi ja tagasisidet siit.

Coachi ja superviisori kogemus

Minu coachi ja superviisori kogemus sai alguse üle 10 aastat tagasi, mil alustasin juhtide individuaalset nõustamist. Professionaalse coachina olen partneriks olnud erineva valdkonna ja tasandi juhtidele (nõukogu liikmed, tegevjuhid, personali-, turundus- ja müügijuhid jne) sellistest valdkondadest nagu kütusemüük, IT, toidukaupade jaemüük, avalik sektor, kinnisvaraarendus, teedeehitus, finantsteenused jne. Teemad, mis on individuaalcoachingus fookuses olnud on erinevad ning selle kohta saab veidi lähemalt lugeda siit.

Meeskonnacoachingut olen aastatepikkuse praktika jooksul läbi viinud nii Eesti kui rahvusvahelistes meeskondades. Töötan eesti ja inglise keeles, saan aru ja tagasihoidlikult räägin ka vene ja soome keelt, natuke ka saksa keelt.

Individuaalset ja grupisupervisiooni olen viinud läbi professionaalsetele coachidele, psühholoogidele, haridustöötajatele, karjäärinõustajatele, superviisoriks-coachiks õppivatele tudengitele ja paljudele teistele professionaalidele, kes soovivad oma klienditöö üle reflekteerida ning uusi perspektiive ja võimalusi leida.

Loe klientide kogemusi ja tagasisidet siit.

Mentori kogemus

Oma ettevõtlusalast kogemust jagan mentorina alates 2008. aastast EASi ärimentorprogrammis.

Haridus ja täiendkoolitused

Olen rahvusvaheliselt sertifitseeritid superviisor, coach (2006-2009, TLÜ ja Saksamaa) ja koolitaja. Et hoida vaim värskena ning olla kursis uusimate praktikatega, täiendan end igal aastal supervisiooni ja coachingu vallas Eesti ja rahvusvahelistel koolitustel. Olen läbinud Systemic Coaching and Constellations Essentials and Fundamentals programmi (Inglismaa), õppinud lahenduskeskset lühiteraapiat ja täiendanud end Harvardi Ülikooli muudatuste juhtimise programmis. Olen erinevate koolituste kaudu tutvust teinud ja minu käekirja on mõjutanud ka mindfulness’i, Appreciative Inquiry, protsessitöö, narratiivse ja süsteemse lähenemise alased koolitused.

Olen sertifitseeritud Denison Organizational Culture Survey konsultant (Sveits) ning Certified Leadership Assessment Professional GLA360.

Mul on inglise keeles MA equiv Tallinna Pedagoogikaülikoolist. Lisaks olen Tallinna Tehnikaülikoolis täiendanud end ärikorralduse ja turunduse alal ning õppinud Tartu Ülikoolis sotsioloogiat.

Mõned minu sertifikaadid ja tunnistused:

Avalehele saad siit.

Elukogemus

Meil on abikaasaga kaks last – poeg ja tütar. Lapsed on meie suurim kingitus ja parimad õpetajad. Muuhulgas olen neilt õppinud, kuidas iga oma sõna ja teoga koon teatud mustreid nii enda kui teiste eluvaipa.

Olen kooliajast saadik mänginud mõttega õppida arhitektiks. Projekteerimist õppisin arhitektuuri eriklassis ning hiljem sõbrast professionaali käe all, omandades selleks vajalikud teadmised ja oskused. Olen projekteerinud kolm eramut – loovprotsess, mis pakkus palju võimalusi õppida tundma erinevaid materjale, konstruktsioone ning lahendada suuri ja väikseid väljakutseid.

Teine pisik, mis on minus lapsest saadik elanud, on muusika. Olen muusikakoolis õppinud akordionivirtuoosi Henn Rebase käe all ning mitmel korral kogenud laulupidudel laulukaare all laulmise ülendavat tunnet.

Praegu võtan hääleseade tunde ning mängin tennist. Nii mu lauluõpetaja kui tennistreenerid on oma ala professionaalid, kes pakuvad suurepärase võimaluse kogeda, kuidas toimub õppimine, uue oskuse treenimine ja mõtteviisi muutus. Läbi laulmise ja tennise arenen ise paralleelselt coachi ja koolitajana.

Superviisor, coach ja koolitaja. International Supervision and Coaching Institute’i asutajaliige ja õppejõud. Viib läbi juhtide coaching’ut, meeskondade arendustegevusi ning coaching’u ja mentorluse arenguprogramme.

Ettevõte

Õnnesepad OÜ

Mustamäe tee 22, Tallinn

Seotud tegevused

EAS