Coaching

Coaching – juht ja meeskond uuele tasemele

Individuaalcoaching on usaldusväärne partnerlussuhe juhi ja coachi vahel, kes küsimuste ja inspireerivate meetodite läbi aitab juhil saada teadlikumaks oma tugevustest ning võimalustest saada veelgi paremaks juhiks.

Et viia meeskond uuele tasemele, ei piisa ühe või paari inimese individuaalsest coachingust. Meeskonnacoachingus keskendutakse süsteemile laiemalt. Koos avastatakse, milliseid uusi käitumis- ja mõtteviise meeskond kiiresti muutuvas keskkonnas toimetulekuks vajab ning kuidas muutuseni jõuda.

Grupicoachingus käivad koos sama rolli kandvad inimesed. Grupicoachingus toimub grupiliikmete individuaalcoaching, kuid sinna kaasatakse teisi grupiliikmeid, kes kõik rikastavad protsessi oma ressurssidega – kogemuste, teadmiste, vaadete ja edasisidega.

Coach toetab juhti ja meeskonda muudatuste elluviimise teekonnal.

Kui Sul või Su meeskonnal on mõni küsimus või väljakutse, millele otsid lahendust, siis kutsun Sind endaga kohtuma. Saame lähemalt tuttavaks, täpsustame Su küsimust ja uurime koos, kuidas saan Sulle ja Su meeskonnale muutuste elluviimise teekonnal kaaslaseks olla.

Meeskonna coaching
Individuaalcoaching
Grupicoaching